زیر لوگو

شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17:30

خدمات ما

کار های تخصصی گروه ما

گچبری کلاسیک

گچبری کلاسیک

یکی از دوست داشتنی‌ترین اقدامات برای لوکس نشان دادن فضای معماری داخلی، استفاده از گچبری کلاسیک است. این سبک گچبری برای فضاهای کلاسیک به شدت توصیه می‌شود.
گچبری نئوکلاسیک

گچبری نئو کلاسیک

گچبری نئوکلاسیک یک اقدام نوآورانه در زمینه طراحی داخلی محسوب می‌شود. گچبری نئو کلاسیک به بهترین شکل ممکن می‌تواند فضای دلنشین و رویایی برای شما خلق کند.
گچبری مدرن

گچبری مدرن

استقبال از دکوراسیون مدرن این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. کوچک شدن ابعاد خانه‌ها و محدودیت فضا، یکی از دلایلی است که سبک مدرن را در خانه‌ها رایج‌تر کرده است.
گچبری دیوار

گچبری دیوار

یکی از بخش‌های مهمی که باید برای طراحی داخلی به آن پرداخت، دیزاین دیوارها است. پوشش‌هایی مثل کاغذ دیواری و رنگ بسیار رایج هستند، اما سلیقه خاص برخی افراد ایجاب می‌کند که از گچبری دیواری استفاده کنند.
گچبری ستون

گچبری ستون

ستون یکی از اصلی‌ترین پایه‌های بنای ساختمان است. در بسیاری از مواقع، ستون‌ها در نواحی کناری خانه قرار می‌گیرند. اما ستون‌هایی که در وسط خانه قرار دارند نیز، بخشی از المان در فضای داخلی محسوب می‌شوند.
گچبری سقف

گچبری سقف

گچبری سقف یک نوع خاص از تزیینات سقف است که از گچ یا متریال های ترکیبی مستحکم و مشابه تهیه می‌شود. این تزئینات به صورت تزئینات گچبی بر روی سقف اجرا و نصب می‌شوند.
گچبری

گچبری

گچبری یک هنر بسیار ارزشمند است که این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. گپبری فنی است که به کمک آن گچ را به شکلی هنرمندانه برای تزیین دیوار، ستون و سقف استفاده می‌کنند.
گچبری موتیف

گچبری موتیف

گچبری موتیف معمولاً به عنوان یک هنر تزئینی شناخته می‌شود. این هنر که توانمندی در فرم دهی گچ‌ها را به نمایش می‌گذارد، نمایان‌گر پیچ و تابی است که در ماده اصلی گچ نشان داده می‌شود. گچبری موتیف بر روی سقف و دیوار اجرا می‌شود تا نمایی بی نظیر را خلق کند.